Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 28 týdnů 1 den
Pardubice - V sále rady Pardubického kraje se ve čtvrtek 30. srpna odpoledne uskutečnilo jednání zástupců Pardubického kraje a města...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 1 den
Pardubice - Pardubičtí zastupitelé na svém včerejším jednání rozhodli o schválení smluvní dokumentace, která dává areálu brownfieldu Tesla Kyjevská...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Pardubice - Záměr opravy mostu v ulici Kyjevská (estakády u nemocnice) a především záměr napojit Kyjevskou ulici na „rychlodráhu“, tedy na ulici kpt...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 dny
Pardubice - V sále Jana Kašpara v sídle Krajského úřadu Pardubického kraje se v úterý uskutečnilo tradiční společné jednání Rady...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Pardubice - Rada města schválila prodej areálu bývalé Tesly v Kyjevské ulici prostřednictvím poradenské firmy. Dodavatel, který vzejde z výběrového...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Pardubice - Město formulovalo základní podmínky, které musí splnit developer v souvislosti s přestavbou Tesly Kyjevská. Mimo jiné bude požadovat, aby...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Pardubice - Vedení města hledá dopravní řešení pro Kyjevskou ulici. Ta je, vedle křižovatky U Trojice, nejfrekventovanějším místem v Pardubicích....Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Pardubice - O dvouapůlhektarový areál bývalé Tesly mezi železničním koridorem a krajskou nemocnicí se začal zajímat po letech nezájmu první investor...Celý článek »
vydáno před 6 let 27 týdnů
Pardubice - Ve středu ráno vyráželi policisté do Kyjevské ulice umravnit namol opilou 38letou ženu, která zasypávala kolemjdoucí vulgárními urážkami.Celý článek »