Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 4 roky 4 týdny
Rabštejnská Lhota - V neděli před 19. hodinou vyráželi dopravní policisté na silnici z Chrudimi na Rabštejnskou Lhotu. Důvodem byla havárie...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Rabštejnská Lhota - Po několika pivech se svou přítelkyní v místní restauraci se rozhodl sedmatřicetiletý muž, že se oba zajdou v obci vykoupat do...Celý článek »
vydáno před 4 roky 24 týdny
Rabštejnská Lhota - K pádu malého letadla u této obce vyjížděli profesionální hasiči z Chrudimi v neděli 7. června v 10.37 hodin. Jednalo se...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Rabštejnská Lhota - Ve středu těsně před polednem havaroval v uvedené obci řidič nákladního auta. Na místo proto ihned mířili přivolaní...Celý článek »
vydáno před 5 let 28 týdnů
Rabštejnská Lhota/Chrudim - Zdejší dopravní policie aktuálně prověřuje okolnosti údajné dopravní nehody, ke které mělo dojít na silnici nedaleko...Celý článek »
vydáno před 5 let 46 týdnů
Sobětuchy/Rabštejnská Lhota - Dopravní policie vyšetřuje okolnosti dopravní nehody, ke které došlo mezi uvedenými obcemi kolem třetí hodiny ranní na...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Rabštejnská Lhota - Zřícenina zdejšího hrádku Rabštejnek změní v brzké době svého vlastníka. O historii i současnosti vyhledávaného turistického...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Sobětuchy/Rabštejnská Lhota - Odpoledne na silnici mezi zmiňovanými obcemi do sebe napálila dvě osobní auta. Na místo vyráželi hasiči, zdravotníci i...Celý článek »
vydáno před 6 let 17 týdnů
Rabštejnská Lhota - Pro mnohé jistě překvapivá zpráva - že se Lesy ČR chystají prodat zdejší zříceninu hrádku Rabštejnek za pouhých...Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Rabštejnská Lhota - Manželé Procházkovi, kteří se rozhodli zrekonstruovat zdejší starou, zanedbanou hájenku a proměnit ji ve stylovou restauraci,...Celý článek »