Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 4 týdny 6 dnů
Chrudim – O tom, že dopravní situace ve městě není úplně optimální, nepochybuje asi nikdo. Chybějící parkovací místa nutí řidiče odstavovat auta, kde...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudim – Není žádným tajemstvím, že v příštím roce bude Ředitelství silnic dálnic rekonstruovat a upravovat některé místní kruhové objezdy. Dojde...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Naše město, které je druhé největší v Pardubickém kraji, patří k obcím s největším počtem kruhových objezdů v České republice. Řidiči na „kruháky“...Celý článek »
vydáno před 4 roky 10 týdnů
Chrudim - O nevyužívaných krytech bývalé civilní obrany, které skrývá hned několik bytových domů ve městě, Chrudimské noviny už informovaly. Město se...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - Parkování ve městě je už letitý problém, který se radnici zatím nedaří příliš řešit. Jak narůstá počet aut, ubývá i míst, kam lze vozidlo...Celý článek »
vydáno před 5 let 9 týdnů
Chrudim - Změny v dopravním značení, které má na svědomí nově zavedená jednosměrka v sídlišti Víta Nejedlého, místní lidé převážně vítají....Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - Oblíbené zkratce v sídlišti Víta Nejedlého podle všeho definitivně odzvonilo. Shodli se na tom obyvatelé domů v této lokalitě, kteří...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Chrudim - Další kamera by se měla v nejbližší době objevit na kruhovém objezdu u supermarketu Kaufland. Radnici totiž došla trpělivost s ...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Chrudim - Ve středu ve 13.42 hodin volala městským strážníkům místní žena, že před domem její matky v ulici Dr. Václava Peška parkuje už asi čtvrt...Celý článek »
vydáno před 7 let 32 týdny
Chrudim - Městští strážníci ve středu půl hodiny po půlnoci přijali oznámení o výskytu podezřelého muže, který se pohybuje u základní školy v ulici...Celý článek »