Chrudimské noviny

Dnes: 22°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim – Není žádným tajemstvím, že v příštím roce bude Ředitelství silnic dálnic rekonstruovat a upravovat některé místní kruhové objezdy. Dojde...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Naše město, které je druhé největší v Pardubickém kraji, patří k obcím s největším počtem kruhových objezdů v České republice. Řidiči na „kruháky“...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Chrudim - O nevyužívaných krytech bývalé civilní obrany, které skrývá hned několik bytových domů ve městě, Chrudimské noviny už informovaly. Město se...Celý článek »
vydáno před 4 roky 23 týdny
Chrudim - Parkování ve městě je už letitý problém, který se radnici zatím nedaří příliš řešit. Jak narůstá počet aut, ubývá i míst, kam lze vozidlo...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Chrudim - Změny v dopravním značení, které má na svědomí nově zavedená jednosměrka v sídlišti Víta Nejedlého, místní lidé převážně vítají....Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Chrudim - Oblíbené zkratce v sídlišti Víta Nejedlého podle všeho definitivně odzvonilo. Shodli se na tom obyvatelé domů v této lokalitě, kteří...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Chrudim - Další kamera by se měla v nejbližší době objevit na kruhovém objezdu u supermarketu Kaufland. Radnici totiž došla trpělivost s ...Celý článek »
vydáno před 6 let 15 týdnů
Chrudim - Ve středu ve 13.42 hodin volala městským strážníkům místní žena, že před domem její matky v ulici Dr. Václava Peška parkuje už asi čtvrt...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Chrudim - Městští strážníci ve středu půl hodiny po půlnoci přijali oznámení o výskytu podezřelého muže, který se pohybuje u základní školy v ulici...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - V pondělí v půl osmé večer volal anonym strážníkům, že vidí v ulici Dr. Peška podezřelého muže, který se tu pokouší dostat násilím do...Celý článek »