Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 5 let 49 týdnů
Chrudim - Nestává se často, abychom představovali v novinách během krátké doby dvakrát jednu osobnost, avšak událost na chrudimské plovárně z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 dnů
Chrudim – Nárůst počtu kamer ve městě chápou mnozí jako útok na svou osobní svobodu. Celá řada Chrudimáků totiž nepotřebuje, aby jejich kroky...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Chrudim – Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Pardubice - V sobotu po 22. hodině se v jedoucím autobusu MHD náhle ozvalo řinčení praskajícího skla z jeho boční části.   Řidič...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Chrudim/Slatiňany - Letošní vedra lezla leckomu na nervy, avšak provozovatelé letních koupališť si mnuli ruce. Nadprůměrné teploty a slunečné počasí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim - Koupání na zdejší plovárně se nevyplatilo 39letému muži. Tam si ho totiž všimli policisté v civilu, kteří o něm věděli, že je v ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Návštěva chrudimské plovárny se může stát pro někoho doslova noční můrou. Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Chrudim - Léto je tu a s ním i koupání a návštěvy plovárny. Letos se provozovatel chrudimského koupaliště rozhodl otestovat nový systém plateb...Celý článek »
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Pardubice - Jaké to je, když se nevydaří pokus o projití prosklenými dveřmi, ví 65letý muž z Polabin. Po půlnoci dorazil „pod parou“ ke svému...Celý článek »
vydáno před 5 let 46 týdnů
Pardubice - Zdejší policie se zabývá případem cestujícího trolejbusu, respektive černého pasažéra, který pod vidinou ušetřených peněz jel bez platné...Celý článek »