Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 25°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 5 let 15 týdnů
Chrudim - Že jsou klienti „Šance pro tebe“ lidé pracovití, dokázali svým zapojením do akce „Ukliďme svět“. Po vzoru Daniela Schindlera, který svými „...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim - Radnice společně se sdružením Šance pro tebe otevírají nyní dílnu pro lidi, kterým se nedaří dlouhodobě nalézt ve městě práci. Vybraní...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Jeden svět 2015 bude zahájen v pátek 20. března na Resselově náměstí. Město se o víkendu od 20. do 22. března stane jedním z 33...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Občanské sdružení Šance pro tebe chce být blíže svým klientům a potřebuje k tomu i patřičné zázemí pro terénní pracovníky. Kde jinde tak...Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Chrudim - Už po páté zavítá do chrudimské Agory dokumentární festival Jeden svět 2013 a zeptá se: “Bojíte se snášet?”. Od čtvrtku 21. března do...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Jeden svět 2013 v Chrudimi Termín: 21. až 24. března 2013 Místo: dům Agora, Štěpánkova 92, Chrudim Pořádá: Šance pro Tebe, o. s. spolu s organizací...Celý článek »
vydáno před 7 let 36 týdnů
Chrudim - Výročí 15 let od založení zdejšího klubu Agora si v těchto dnech připomínají všichni, kdo někdy měli s tímto domem ve Štěpánkově...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Nová on-line poradna občanského sdružení Šance pro Tebe je určena především rodičům. Jde přitom o součást projektu Poznej svého...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Chrudim - V tomto roce už podruhé, ale celkem počtvrté, se ve středu 26. září v Parku Republiky v Chrudimi představí veřejnosti CHRUDIM STREET...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Minulý týden se uskutečnil během tří dnů v prostorách domu Agora, který je sídlem neziskové organizace Šance pro Tebe a...Celý článek »