Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 21°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 46 týdnů 1 den
Chrudim – Sobota a pro mnohé i neděle patří vzpomínkám na naše „věrné zemřelé“. Pátek potom slavnosti všech svatých. Babí léto je podle všeho...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 3 hodiny
Chrudim - Slunečné dny nás letos doprovodily až k tradičnímu Kateřinskému posvícení, které je letos poměrně brzo, a tak ho můžete navštívit již...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Svatá Kateřina Alexandrijská byla moudrá a vzdělaná žena. Není proto divu, že ve středověku šlo o velmi populární světici a kostely s jejím...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim – Advent je tady. Ano, je tomu skutečně tak. Začíná období přípravy na milované i nenáviděné Vánoce. Nenechme si proto vzít období čekání,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim - V sobotu 26. listopadu se nechte pozvat Chrudimskou besedou na Resselovo náměstí, kde je pro vás připraveno Kateřinské posvícení. Až...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Chrudim - V sobotu 21. listopadu se Resselovo náměstí stane místem pro Kateřinské posvícení. Prostřednictvím tradičních výročních obyčejů se tak...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Chrudim - Všem čtenářům, kterým vichřice v posledních dnech nic neodnesla, nabízím opět svůj pohled a tipy na víkendové akce v Chrudimi a okolí....Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Chrudim - Víkend plný masopustů a především ve znamení pokračující plesové sezóny je před námi. Protože ale slibuje i hezké počasí, určitě se vyplatí...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Chrudim - V sobotu 23. listopadu se dopolední Resselovo náměstí stane místem pro lidovou oslavu - pro Kateřinské posvícení. Tradici se...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - Zima je konečně tady! Ne, neraduji se z příchodu chladných dní, ale myslím, že listopad by měl být pošmourný a studený, svatý Martin...Celý článek »