Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 37 týdnů 5 hodin
Chrudim - Městská knihovna se letos opět zapojuje do sbírky ke Dni válečných veteránů. Kasičky naleznete od 1. do 10. listopadu v oddělení pro...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 5 hodin
Chrudim – Není pro čtenáře oblíbenějších dní, než ty, jimiž začíná měsíc říjen. Tradičně totiž patří knihovnám a to v druhém největším městě...Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Chrudim – Pondělní parno nepřidalo na náladě ani městským zastupitelům, ani veřejnosti, jež si do velké zasedací místnosti na Pardubické ulici našla...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Vzdělávání zdaleka nekončí maturitní zkouškou, nebo diplomem z vysoké školy. Stále větší popularitu získávají takzvané „akademie třetího...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudim – Zbystřit by teď měli ti, jimž je místní knihovna druhým domovem. V rámci „Týdne knihoven“ je pro všechny milovníky čtení připravena celá...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim - Městští radní na svém jednání 29. května schvalovali mimo jiné další tři smlouvy o poskytnutí dotace z prostředků Pardubického kraje. Na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim - Ve středu 12. října od 16 hodin bude v Městské knihovně z knihy Alana Alexandera Milneho Medvídek Pú číst herec Východočeského divadla...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Chrudim - V sobotu 17. září v 10 hodin dopoledne se v sále Gymnázia Josefa Ressela můžete opět setkat s divadlem jednoho herce. Dr. Klutz...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek 16. června se od 17 hodin koná předprázdninový piknik na zahradě Městské knihovny, s sebou si vezměte deku, můžete přinést i...Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Chrudim - Již počátkem tohoto roku bylo jasné, že mnohé střechy na budovách patřících městu, mají nejlepší roky za sebou. Radnice proto musí sáhnout...Celý článek »