Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Nasavrky - V sobotu 25. května se v okolí a centru Nasavrk uskutečnila již 40. CKP cena Nasavrk, která přilákala na východ Čech řadu zahraničních...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Nasavrky - V Nasavrkách došlo v sobotu 8. června k již 39. CKP Ceny Nasavrk, letos pod názvem Eurobit AVE půlmaraton Ležáky. Znovu zde kralovali...Celý článek »
vydáno před 6 let 46 týdnů
Nasavrky – V úžasném čase doběhl trať dlouhou přes 21 kilometrů keňský závodník Bowen Mojzis Kipkosgei a připsal si ve svém premiérovém startu úvodní...Celý článek »
vydáno před 6 let 46 týdnů
Nasavrky – Letošní závod CKP Nasavrky byl v duchu 70. výročí aténtátu na Reihnarda Heydricha, a proto nesl netradičně název AVE půlmaraton Ležáky,...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Nasavrky – Již 37. ročník přespolního běhu dětí a mládeže v Nasavrkách se shledal s dalším velkým úspěchem. Běhu se zúčastnilo 141 běžců, až na...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 1 den
Chrudim – Další týden je pomalu za námi, víkend otevírá svá vrátka. Na události, jež si zaslouží pozornost civilizovaného člověka, příliš bohatý není...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 1 den
Chrudim – Nadcházející víkend patří všem Patrikům – Vlastimilům. Jejich svatý patron, kterého si kdysi nadmíru vážili především obyvatelé „...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 1 den
Chrudim – Někdo si možná v těchto dnech rád zazpívá písničku o jaru, kterou má na svědomí spolužák bývalého prezidenta Václava Klause ing. Ivan...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 1 den
Chrudim – Víkend před námi, únor za námi. Kdo by ještě nebyl syt plesů a masopustu, má možnost svůj hlad ukojit i v tyto nadcházející volné dny....Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 1 den
Chrudim – Prázdniny končí „jarním“ víkendem. Pokračuje nám doba masopustních obchůzek, plesů a veselic. Vydrží-li vysoké teploty, můžeme běžky zase...Celý článek »