Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 44 týdny 6 dnů
Chrudim – Některé politické strany a subjekty působící na území města musí před volbami složitě bojovat o své místo na slunci, jiným stačí pouze...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim - Městské zastupitelstvo jim sice těsně uniklo, přesto chrudimští členové a příznivci České pirátské strany nesložili ruce v klíně. V...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Chrudim - Zdejší lídr České pirátské strany Jiří Stuna nebude už v příštích komunálních volbách kandidovat na post městského zastupitele. Zhruba do...Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Chrudim - Česká pirátská strana se pokusí poprvé zprostředkovat chrudimským občanům přímý přenos z veřejné schůze jejich městského zastupitelstva,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Nemohu si pomoci, ale nejvěcněji se z chrudimských opozičních stran chovají v poslední době Piráti, ačkoliv nejsou v zastupitelstvu. Neprovází je...Celý článek »
vydáno před 3 roky 37 týdnů
Chrudim - Česká pirátská strana nedoporučí svým členům v komisích města, aby podepisovali "Prohlášení mlčenlivosti", které jim předložila k podpisu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim - Česká pirátská strana bude v pondělí 18. května od 16 hodin zajišťovat z jednání městského zastupitelstva pro občany přímý online přenos na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 40 týdnů
Chrudim/Píšťovy - Poté, co se krajská organizace České pirátské strany obrátila z popudu občanů města v souladu se zákonem o svobodném přístupu k...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim - Krajský šéf České pirátské strany a její chrudimský lídr Jiří Stuna obdržel další informace k zabezpečení a kontrole areálu firmy Penta v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Chrudim - Zdejší Česká pirátská strana obdržela přesně do týdne odpověď města na dotazy, které vznesla k areálu firmy Penta v Píšťovech. Místní...Celý článek »