Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Chrudim - Na Resselově náměstí se i v úterý 2. července v 19 hodin koncertuje. Očekávaným hostem bude Věra Martinová s kapelou. Tato...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Chrudim - V rámci Loutkářského festivalu na Resselově náměstí vystoupí v pondělí 1. července v 19 hodin zpěvák Honza křížek se skupinou....Celý článek »
vydáno před 2 týdny 6 dnů
Chrudim – Děti slaví a rodiče jistě s nimi. Konec školního roku je tu, začínají dva měsíce letních prázdnin. Utečou, jako voda. Před dvěma měsíci...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 5 dnů
Chrudim - V sobotu odpoledne 29. června přibližně v 15 hodin prochází městem tradiční loutkářský štrúdl. Tematicky naladěni se můžete k...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 6 hodin
Chrudim – Loutkářská Chrudim je festival, s nímž si město poněkud neví rady. Každý totiž ví, že primárně jde o akci „loutkáři loutkářům“ a veřejnost...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek 5. července ve 14 hodin odpoledne vypukne v prostorách kolem Divadla Karla Pippicha tradiční loutkářská pouť. Zábavného...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Prázdniny jsou konečně tu! Ale, jak říká novinář Jindřich Šídlo, utečou tak rychle, že se ani nenadějeme. V této chvíli však pro děti platí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim - Během 67. ročníku Loutkářské Chrudimě zhlédnete několik divadelních představení, s nimiž přijíždí na tři desítky souborů, vyslechnete...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Rekonstrukce plynovodu proběhla v minulých měsících na Palackého třídě a přinesla s sebou dopravní omezení. Stejně tak museli dělníci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim - Městští radní na svém jednání 14. května schvalovali mimo jiné dvě smlouvy o poskytnutí dotace z prostředků Pardubického kraje na přípravu...Celý článek »