Chrudimské noviny

Dnes: 16°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim - Právě dnes, v pondělí 30. května má započít stavba zateplení tělocvičny Základní školy Chrudim, UStadionu. Výsledek...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim - Rada města nyní schválila žádost vedení Základní školy U Stadionu, která se proslavila rozbujelou plísní v učebnách a tělocvičnách, o...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 4 dny
Chrudim – Zvyšování komfortu obyvatel jednotlivých bytových domů ve městě často znamená zateplení fasády, výměnu oken a umisťování vylepšené střešní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim – O jedné z posledních možností, jak dosáhnout na evropské peníze, Chrudimské noviny již několikrát informovaly. Zatímco města jako Hradec...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Prázdninový čas znamená pro děti navštěvující školy dny plné nicnedělání. Docela jinak to mají rodiče a nejvyšší aktivitu v těchto dnech...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudim – Zateplit a ušetřit. To je filosofie, kterou už několik let vyznává vedení města. Postupně se proto snaží především školy školky, které má...Celý článek »
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Chrudim – Základní škola U Stadionu, tradičně zvaná jako „sportovka“, si v příštím roce připomene významné výročí svého založení. Město, které je...Celý článek »
vydáno před 2 roky 36 týdnů
Chrudim - Loni získala ZŠ U Stadionu k zateplení budovy prvního stupně školy jako bonus fasádu s barevnými prvky, které rychle získaly přiléhavý...Celý článek »
vydáno před 4 roky 3 týdny
Chrudim - „Výmluvy, lajdáctví, zanedbaná péče.“ Tato a podobná slova volili zastupitelé města z opozičního hnutí ANO 2011, když přišel při jejich...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Městští radní na svém posledním jednání, jež se konalo minulý týden, mimo jiné odhlasovali také odměny ředitelům a ředitelkám základních a...Celý článek »