Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 3 roky 1 týden
Holice - Chrudimské fotbalisty čeká ještě před vstupem do nového ročníku České fotbalové ligy utkání v 1. kole Poháru FAČR, kde MFK vyzve o dvě...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim - Na konci června došlo k aktivu České fotbalové ligy, na které byl představen nejen soupis osmnáctičlenné sestavy, ale i konkrétní rozpis...Celý článek »
vydáno před 4 roky 2 týdny
Chrudim - Ke startu nové fotbalové sezóny je již vše připraveno, jako poslední došlo k losu Poháru FAČR, který každoročně slibuje pro chrudimské...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 hodiny
Kutná Hora - Již v pátek 19. července sehrají chrudimští fotbalisté první ostré utkání nové sezóny, budou totiž bojovat o postup v českém poháru....Celý článek »
vydáno před 6 let 2 týdny
Chrudim - Poslední otazník v losu mistrovských soutěží dostal jasnou a definitivní podobu. Chrudimští fotbalisté ve druhém kole Poháru FAČR narazí...Celý článek »
vydáno před 3 dny 1 hodina
Chrudim - Pět přípravných zápasů, nula na kontě porážek. Chrudimští fotbalisté prokázali, že jsou na start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY náležitě připraveni,...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 hodina
Devět dní před startem podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přinášíme další zajímavosti týkající se chrudimského kádru. Ač se o příchod žádné nové...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 18 hodin
Počátky - Skvělého úspěchu dosáhli chrudimští fotbalisté na populárním turnaji v Počátkách. V zajímavé konkurenci se jí podařilo zvítězit v...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 4 dny
Chrudim - Na fotbalovém stadionu v Hlinsku došlo na souboj dvou druholigových mužstev. V úvodním oťukávacím zápase se fanoušci nenudili,...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 2 dny
Chrudim - Již následující pondělí vstoupí chrudimští fotbalisté do letní přípravy na následující ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Čeká je více než...Celý článek »