Chrudimské noviny

Dnes: 16°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Holice - Chrudimské fotbalisty čeká ještě před vstupem do nového ročníku České fotbalové ligy utkání v 1. kole Poháru FAČR, kde MFK vyzve o dvě...Celý článek »
vydáno před 2 roky 42 týdny
Chrudim - Na konci června došlo k aktivu České fotbalové ligy, na které byl představen nejen soupis osmnáctičlenné sestavy, ale i konkrétní rozpis...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim - Ke startu nové fotbalové sezóny je již vše připraveno, jako poslední došlo k losu Poháru FAČR, který každoročně slibuje pro chrudimské...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Kutná Hora - Již v pátek 19. července sehrají chrudimští fotbalisté první ostré utkání nové sezóny, budou totiž bojovat o postup v českém poháru....Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim - Poslední otazník v losu mistrovských soutěží dostal jasnou a definitivní podobu. Chrudimští fotbalisté ve druhém kole Poháru FAČR narazí...Celý článek »
vydáno před 6 dnů 39 min
Chrudim - Popáté se nevedlo. Čtyři bodové přísuny v řadě chrudimští fotbalisté nerozšířili, proti Vítkovicím prohráli 1:2 a v tabulce tak spadli na...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Chrudim - V rámci anglického týdne se zde od 17 hodin utká místní MFK Chrudim proti celku MFK Vítkovice!  Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Varnsdorf - Bodová šňůra nekončí. Chrudimští fotbalisté dokázali ve Varnsdorfu otočit skóre ve svůj prospěch, po zajímavém průběhu nakonec vezou ze...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 1 den
Chrudim - Duel dvou týmů ohrožených sestupem vyšel lépe domácí Chrudimi. Nováček FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY porazil, zejména díky kvalitnímu prvnímu...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 1 den
Po reprezentační přestávce se fotbalisté Chrudimi vrátili do druholigového kolotoče skvělým výsledkem. Proti Sokolovu dokázali zásluhou Petra Rybičky...Celý článek »