Chrudimské noviny

Dnes: 30°C
Zítra: 31°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 3 roky 35 týdnů
Chrudim - Koncem září se uskutečnila dražba, z níž měl vzejít nový vlastník bývalé „Restaurace U Slejšků“. Kdysi vyhlášená hospoda, do níž mířily...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Chrudim - Poté, co se majitel restaurace U Dalibora ve Filištínské ulici rozhodl uzavřít svoji živnost a celý dům prodat, následoval jeho kroky za...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Sezemice - Zdejší Východočeská tiskárna je od ledna v insolvenci. Věřitelé po ní totiž vymáhají zhruba 90 milionů korun. Podle insolvenčního správce...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
iDnes - Právník Ondřej Závodský má odvahu upozorňovat na zlodějny, které se v Česku dějí. Před pár lety upozornil na pochybné zakázky na svém...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Pardubice - Prodejnu drogerie či second-handu, bývalou provozovnu pečovatelské služby, kterou lze po kolaudaci opět užívat jako byt  a nebo...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Volba členů kontrolního a finančního výboru opět neproběhla hladce, protože jeden z navržených kandidátů nebyl ani na dva pokusy...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Skuteč - Okresní soud v Chrudimi uspořádá ve středu 6. února od 10.30 hodin dražbu věcí zabavených zdejšímu dlužníkovi, a to v Družstevní ulici čp....Celý článek »
vydáno před 6 let 46 týdnů
Pardubice - Soudkyně pardubické pobočky krajského soudu Jaroslava Zusková musí do konce letošního října opustit funkci. Stalo se tak poté, co vyšel...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Chrudim - Pracovník restaurace U Slejšků volal v podvečer městské policii s tím, že v Rybičkově ulici leží na zemi opilý člověk. Strážníci tady...Celý článek »