Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 2 roky 3 týdny
Není to nikdy příliš veselé, když se noviny musí obracet na soud, aby zjednal průchod práva v místech, kde nám ta naše mladá a bující demokracie...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Česká republika je státem demokratickým. Co znamená „demokratickým“? Je to takový stát, v němž se všichni jeho občané podílejí na vládě v něm. Ať už...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Chrudim – Město Chrudim stále porušuje zákon o svobodném přístupu k informacím a odmítá zveřejnit platy úředníků. Tuto informaci přinesly Chrudimské...Celý článek »
vydáno před 2 roky 23 týdny
Chrudim – Přístup vedení města a jeho úředníků k zákonům se dá označit za velmi pružný. Na jedné straně nedělá politickým špičkám sebemenší problém...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim - Úředníci místního městského úřadu se mohou dmout pýchou. V krajském kole prvního ročníku soutěže „Přívětivý úřad“ převálcovali všechna...Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Chrudim - Další nemilou zkušenost s otevřenou a komunikativní radnicí, respektive jejím úřednickým aparátem udělali obyvatelé Gorkého ulice. Poté, co...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim - Situace v lokalitě pod nádražím, konkrétně v ulicích Čs. armády a Přemysla Otakara, nenechává řadu místních obyvatel v klidu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim - Redakci Chrudimských novin se krátce před zasedáním městského zastupitelstva podařilo exkluzivně získat podklady k jednomu z bodů...Celý článek »