Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 5 let 22 týdny
Heřmanův Městec - Další z cestovatelských večerů je pořádán v sále kina v pátek 15. listopadu v 18 hodin. S Kateřinou a Milošem Motani...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 15 hodin
Chrudim - Nejnovější fotograficko-filmovou projekci Kateřiny a Miloše Motani - FLORIDA & HAVAJ NA HAVAJI uvidíte v Městském kině v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim - Vydejte se na tajemný výlet po Namibii. Filmovou produkci Kateřiny a Miloše Motani máte možnost prožít ve čtvrtek 8. února od 18 hodin v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Heřmanův Městec - Ve čtvrtek 25. ledna se můžete v Městském kině účastnit cestovatelského večera o zemi plné protikladů, kde se mísí extrémní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Heřmanův Městec - Vzhledem k téměř čtyřměsíčním prázdninám chrudimského Městského kina mají příznivci kinematografie možnost využívat filmový...Celý článek »
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Chrudim - Po delší odmlce se Kateřina a Miloš Motani vracejí do našeho Městského kina, kde vás v pondělí 6. února v 18 hodin pozvou na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Chrudim - Velmi barevná a pestrá fotograficko-filmová projekce Kateřiny a Miloše Motani je připravena v programu Městského kina na středu 21....Celý článek »
vydáno před 5 let 12 týdnů
Heřmanův Městec - Městské kino se těší stále větší přízni diváků. Neděle 26. ledna je důkazem pestré programové nabídky. V 17 hodin začíná totiž...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Heřmanův Městec - Ve čtvrtek 23. ledna se zaplní sál v místním kině příznivci cestovatelských přednášek. Od 18 hodin začíná virtuální výprava...Celý článek »