Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 25°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Pardubice - Toaletu z květináče před obchodem si za bílého dne udělal jeden z mladíků čtyřčlenné party, která si to štrádovala po třídě...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Pardubice -  Osmašedesátiletou ženu postihla náhlá nevolnost na třídě Míru. Zúčastnila se jejího slavnostního otevření po několikaměsíční...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice - Rekonstrukce třídy Míru spěje k závěru. Změní nejen tvář, ale také režim hlavní pardubické ulice. Zatímco od Masarykova náměstí po...Celý článek »
vydáno před 5 let 28 týdnů
Pardubice - Třída Míru se může pochlubit novinkou - pod novou dlažbou jsou teď umístěny tři nové velkoobjemové podzemní kontejnery na tříděný odpad....Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Pardubice - Obdobně jako se daří chrudimské radnici šetřit v případě nových projektů, ušetří teď v případě dlouho plánované rekonstrukce třídy...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Pardubice - Namol opilý muž si na třídě Míru spletl budovu pošty s veřejnými záchodky. Vůbec mu nevadilo, že tam není žádná mušle, ani to, že...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Pardubice - Strážníky městské policie kontaktovala žena, která procházela kolem bankomatu v obchodním domě Grand na třídě Míru. Zaslechla totiž...Celý článek »
vydáno před 7 let 36 týdnů
Pardubice - Pracovnice herny na třídě Míru přivolala po 20. hodině do jejich provozovny strážníky. Důvodem byla neobvyklá návštěva. Zabloudil k ...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Pardubice - Strážníci narazili ve dvě ráno na třídě Míru na potácející se mladou dívku. V opileckém rozmaru vyřvávala do okolí a rušila tak...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Pardubice - Oprava pasáže na třídě Míru skončí o osm měsíců později, než se předpokládalo. Důvodem je podle magistrátu podpis smlouvy,...Celý článek »