Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 2 roky 8 týdnů
ZŠ a MŠ Benešov - Na ZŠ Karlov se učilo jako ve 30. - 40. let 20. století. Všechny děti 2. tříd i my paní učitelky a asistentky jsme se vrátily do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
iDnes.cz - Systém odměn a trestů, na kterém jsou založeny tradiční školy, způsobuje podle psycholožky Jany Nováčkové závislost dětí na autoritách. „...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Pardubice -  V minulých dnech se policii dostalo oznámení z nejmenované základní školy, že během plavání objevila jedna z vyučujících na těle...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Benešov - Chrudimští fotbalisté rozjeli na stadionu v Benešově další fotbalovou show. V prvním poločase se spíše rozehřívali, aby v tom následujícím...Celý článek »
vydáno před 3 roky 52 týdny
Pardubice - Policisté byli voláni na zdejší vlakové nádraží, odkud jim byl nahlášen případ jistého vandala, který měl v rozčilení poškodit...Celý článek »
vydáno před 4 roky 25 týdnů
Benešov - Po domácí výhře přišel důležitý bodový zisk také z venku. O všem rozhodla jediná branka, kterou zaznamenal v prvním poločase Lukáš Kopecký...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Pardubice/Lázně Bohdaneč - Ve středu ráno vyhlásila pardubická kriminálka pátrání po 19letém mladém muži a jeho 16letém kamarádovi, oba z Lázní...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Pardubice - Město přijde běžná údržba školních budov ročně asi na deset milionů korun, přičemž letos během prázdnin vynaloží na údržbu...Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Chrudim - V pondělí v půl třetí odpoledne přijali strážníci oznámení od obyvatelky ze sídliště U Stadionu, která si stěžovala na mládež z...Celý článek »