Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 25°C
vydáno před 33 týdny 6 dnů
Chrudim – Budoucímu pravděpodobnému starostovi, lídrovi Hnutí ANO 2011 Františku Pilnému, se v podnikání příliš nedaří. Vyplývá to alespoň z údajů,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 dny
Chrudim – Výkup pozemků pro navazující část obchvatu města pokračuje podle plánu, vyvlastňovat se prozatím nemuselo. S blíží se výstavbou této...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Doba rekonstrukcí a oprav nejrůznějších sítí na území města začala. Uzavřena je tak silnice na Palackého třídě a nově k ní přibude také...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim – Jakým způsobem pečuje město o stromy, jež jsou v jeho správě, informovaly Chrudimské noviny již několikrát. Ať už se jedná o likvidaci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim – Někteří lidé zcela a beze zbytku vystihují dávnou hlášku strážmistra z filmů o Švejkovi, jež se týká alkoholu. Moc toho nesnesou a přesto...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Chrudim - Rozhodnutí, zda začít podnikat, může být pro někoho otázka okamžiku, pro jiného to může trvat i několik let. Paní Regína Gauglitz říká, že...Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim - Koželužská ulice je nejen oblíbenou zkratkou, kterou denně využívají desítky motoristů, ale také místem, kde se mohou nebezpečně potkat dvě...Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Před komunálními volbami se v Chrudimi rozhořela plamenná polemika o tom, zda má město podnikat či nikoli, a to v souvislosti s kavárnou Cafe v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Chrudim - Propadající se dlažba není ve městě ničím neobvyklým. Většinou se tak děje po velkých deštích a v místech, kde je do „kočičích hlav“...Celý článek »
vydáno před 5 let 12 týdnů
Má město podnikat, nebo nemá podnikat? Takovou otázku si nejspíš položil každý, kdo si přečetl zprávu o tom, že Chrudimská beseda zprovoznila v...Celý článek »