Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 29 týdnů 1 den
Chrudim - Další brownfield ve městě najde své využití jako rezidenční bydlení. Po připravované přestavbě bývalé sladovny se místní podnikatel Milan...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Chrudim - Jak již Chrudimské noviny před více než týdnem informovaly, na Kopanici hrozí reálné nebezpečí zranění. Z rozpadající se zdi zde padají...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrudim - Článek Chrudimských novin, který se věnoval bujícím rostlinkám durmanu na Kopanici, vzbudil velkou pozornost a patří momentálně k...Celý článek »
vydáno před 2 roky 13 týdnů
Chrudim - Radnice sice nechala na Kopanici odstranit přerostlé keře poté, co si na jejich stav stěžovala celá řada občanů, ale zcela jistě na jejich...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim - Čas od času se objeví mezi obyvateli města připomínky týkající se množství a umístění přechodů přes silnice. Radnice totiž některé přechody...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 týdnů
Chrudim - Černým skládkám se Chrudimské noviny věnovaly již několikrát. Pravidelně se odpadky objevují v blízkosti Zlaté stezky, nepořádek...Celý článek »
vydáno před 3 roky 22 týdny
Chrudim - Že se úprava zeleně ve městě občas nedaří, je neoddiskutovatelným faktem. Ne vždy je ale na vině samotná radnice, která má péči o veřejné...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Pardubice - Hasiči vyráželi do Milheimovy ulice, odkud k nim dorazila zpráva o tom, že v bytovém domě  se line silný zápach po benzinu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 32 týdny
Chrudim - Úpravě zeleně ve městě se letos prý podle některých obyvatel města konečně začíná dařit. Jde přitom i o tradiční lokalitu, jakou je třeba...Celý článek »
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Chrudim - Množství kulturních památek, kterými se Chrudim pyšní, není právě malé, protože město patřilo v minulosti mezi nejvýznamnější místa bývalé...Celý článek »