Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 27 týdnů 15 min
Chrudim - V posledních dvou měsících se i VS Chrudim potýká, tak jako v loňském roce, s abnormálních suchem. Dlouhotrvající vedra snižují nejen...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 55 min
Chrudim – Hned několik vážných nehod přinesl uplynulý víkend. Nejsmutnějším faktem ale je, že dvě z nich byly smrtelné. Životem zaplatil mladík na...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 hodina
Chrudim/Markovice - Poslední kontury v podobě vyznačených čar získalo v uplynulých dnech víceúčelové hřiště v Markovicích. Po náročné obnově přivítá...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – O situaci v Gorkého ulici Chrudimské noviny již informovaly. Jak majitelé již postavených rodinných domů, tak vlastníci stavebních parcel,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim - Městští radní na svém jednání na konci června mimo jiné schválili i vyhodnocení veřejné zakázky na první etapu rekonstrukce hřiště v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim – Velkou nevoli způsobilo kácení stromů v plné vegetaci v Gorkého ulici. V zdejší zahrádkářské kolonii šlo k zemi hned několik naprosto...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim - Další nemilou zkušenost s otevřenou a komunikativní radnicí, respektive jejím úřednickým aparátem udělali obyvatelé Gorkého ulice. Poté, co...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Jak již Chrudimské noviny informovaly, v Gorkého ulici se některé z bývalých parcel, na nichž roky fungovaly zahrádky, proměnily na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Jak už Chrudimské noviny před rokem informovaly, starousedlíkům v Gorkého ulici Na Rozhledně se nelíbí, že se v jednom z nově postavených...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim - Když se místní obyvatelé nemohou domluvit, nastupuje úředník se svými příkazy a zákazy. Právě formou příkazové značky by někteří lidé...Celý článek »