Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Parlamentní listy - Pokud by růst životní úrovně pokračoval stejným tempem jako doposud, k Německu se přiblížíme za sto let anebo nikdy. Zahraničí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Aktuálně.cz - Blog Tomáše Sedláčka - Rusko činí kolem tří procent našeho exportu, Čína procento jedno. Má cenu kvůli těmto čtyřem procentům měnit ráz...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Trauma z ruské (sovětské) invaze v roce 1968 do tehdejšího Československa máme my, pamětníci, stále v krvi. Nelze se zbavit ponížení, jakému byl náš...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 dnů
zen.e15.cz - Slavný americký autor G. Edward Griffin umí jednoduše vysvětlit složité věci. Třeba bankovní systém. Když se po přečtení tohoto...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Ufa (Rusko) - Na přelomu loňského a letošního roku se redaktor Chrudimských novin Petr Dejnožka účastnil jako novinář Mistrovství světa...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Pardubice - Společnost East Bohemia Airport (EBA), provozující pardubické civilní letiště, rozšíří od 5. června počet pravidelných leteckých spojů z...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim - Společnost AO-Delta Chrudim, která se zabývá vývojem a konstrukcemi jednoúčelových montážních zařízení, koupí od města dva tisíce...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Pardubice - Mezi zaměstnanci chemičky Paramo se šíří panika kvůli nepodloženým zprávám, že se ji chystá její vlastník, kterým je polská firma...Celý článek »
vydáno před 6 let 25 týdnů
Chrudim - Zemědělci připravují na středu 23. května od devíti do jedenácti dopoledne protestní jízdy zemědělské techniky městem a dalšími místy...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Prachovice - Pro odpad, který už není jiným způsobem zpracovatelný a využitelný, se v Pardubickém kraji nabízí nová možnost energetického...Celý článek »