Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 9 týdnů 2 dny
Chrudim – Nad otázkami možné spolupráce kraje a města v kulturní a majetkové oblasti se sešli náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 5 dnů
Chrudim - Až do začátku května letošního roku můžete v Regionálním muzeu navštěvovat přírodovědnou výstavu, která návštěvníky zavede daleko až...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 1 den
Chrudim – Budova Regionálního muzea Chrudim patří k výstavním objektům, jimiž se město může pyšnit. Neorenesanční objekt je ve vlastnictví města,...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 4 dny
Chrudim - V Regionálním muzeu byla otevřena nová expozice, která nabízí návštěvníkům pohled do historie, současnosti i budoucnosti legendární...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 6 dnů
Chrudim - Regionální muzeum Chrudim hostí od tohoto týdne putovní výstavu s názvem Fenomén Igráček. Ta seznámí návštěvníky s historií a...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 5 dnů
Chrudim - V sobotu 20. října od 9 do 12 hodin návštěvníci Regionálního muzea oslaví Mezinárodní den archeologie. Každoročně třetí sobotu v říjnu...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 4 hodiny
Chrudim - Regionální muzeum na začátku léta dokončilo zateplení a rekonstrukci budovy v Rybičkově ulici a depozitáře na Skřivánku. Tím však...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 1 hodina
Chrudim - Slavnostním otevřením dvou revitalizovaných depozitářů Regionálního muzea v Chrudimi v pondělí 16. července začala nová etapa této...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 6 dnů
Chrudim - Vernisáží bude v Regionálním muzeu otevřena ve čtvrtek 14. června v 17 hod  výstava nazvaná Pes, věrný přítel...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek 10. května bude v Regionálním muzeu otevřena výstava pro všechny romantiky a milovníky starých časů s názvem Šťastný život...Celý článek »