Chrudimské noviny

Dnes: 26°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 17 týdnů 2 dny
Chrudim - Mladí hokejisté HC Chrudim v kategorii starších žáků budou reprezentovat svoje město v dalším ročník mezinárodního turnaje Chrudim City Cup...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 4 dny
Chrudim - První lednovou sobotu patřil led na zimním stadiónu v Chrudimi krasobruslení. Kraso Chrudim zde pořádalo za podpory města a dalších...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 6 dnů
S novým rokem si lidé přejí hlavně zdraví, dávají si předsevzetí, že budou jíst a žít zdravě, sportovat, nebo se jenom víc hýbat. Proč ne, zdravý...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 6 dnů
Chrudim - Fanoušci kvalitního hokeje si v předvánočním týdnu přijdou na své. Hokejová reprezentace do 16 let si totiž jako své území pro...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 6 dnů
Chrudim – Místní bezdomovci jsou tématem, o němž již bylo mnoho napsáno a mnoho řečeno. Strážníci městské policie pravidelně řeší případy, k nimž je...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – Výkup pozemků pro navazující část obchvatu města pokračuje podle plánu, vyvlastňovat se prozatím nemuselo. S blíží se výstavbou této...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim - Extraligová sezóna 2017 pomalu ale jistě míří ke svému konci. Zbývá odehrát posledních pět duelů, které se všechny uskuteční o víkendu v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 23 týdny
Chrudim - V sobotu 4.2.2017 se na zimním stadionu v Chrudimi konal již 6. ročník krasobruslařského závodu Chrudimská bruslička pod záštitou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim - Po rozpačitém vstupu do nového ročníku se hokejisté prvního týmu HC Chrudim začínají rozkoukávat. Z venkovního tripu Chrudimští přivezli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Chrudim - Úkol splněn! A s plnými! ERA-PACK Chrudim zvládl základní skupinu UEFA Futsal Cupu se stoprocentní úspěšností, porazil všechny tři soupeře...Celý článek »