Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice - S koncem roku 2017 získal Pardubický kraj dárek v hodnotě necelých 500 milionů korun ze zvýšeného inkasa daní. Tato částka...Celý článek »
vydáno před 2 roky 36 týdnů
iDnes.cz - Moderní zdravotní péče za veřejné peníze je v Česku jen pro vyvolené. Ti ostatní se k ní nedostanou, ale přispívat na ni musí, říká v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Web4Trader.cz - Vyzpovídali jsme pro vás jednoho z nejznámějších českých "daňařů", Ing. Tomáše Goláně, který si ve svém hodnocení Finanční ...Celý článek »
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Chrudim - V pondělí 22. června se po celé České republice bude slavit den, kdy lidé přestávají pracovat na daně. Výjimkou nebude ani Chrudim,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim - Propad ve výběru daní trápí vedení města natolik, že se rozhodlo udělat z této problematiky bod číslo jedna na pondělním jednání...Celý článek »
vydáno před 3 roky 32 týdny
Chrudim - O platnosti úsloví, které praví, že sliby jsou chyby, se teď přesvědčila místní radnice. Přestože ministr financí Andrej Babiš (ANO 2011)...Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Echo24 - Stát hospodaří nejlíp za posledních šest let. Schodek dosáhl v listopadu 68,8 miliardy korun, nejméně od roku 2008. Daří se vybírat daně,...Celý článek »
vydáno před 5 let 10 týdnů
Pardubice - Celníci úřadu pro Pardubický kraj zabodovali. Podařilo se jim odhalit organizovanou skupinu dovozců a distributorů pohonných látek, kteří...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Vitjedlicka.blog.idnes.cz - Česká průměrná hrubá mzda za první čtvrtletí tohoto roku je podle Českého statistického úřadu 24 061 Kč. Medián...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Obchůdky s tabákovými listy vyrostly jako houby po dešti. Na nezájem zákazníků si nemohou stěžovat a lidé je berou doslova útokem. Jak by...Celý článek »