Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 48 týdnů 3 dny
iDnes.cz - Systém odměn a trestů, na kterém jsou založeny tradiční školy, způsobuje podle psycholožky Jany Nováčkové závislost dětí na autoritách. „...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Mírov - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) navštívil v úterý 22. srpna hrad Mírov, ve kterém se od 14. století nachází vězeňské...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Málokdo ví, že v centru města se lze připojit zdarma k bezdrátovému internetu. Wi-Fi hotspot se nachází na Resselově náměstí a radnice ho...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – V každém normálním zaměstnání si zaměstnavatel kontroluje, jakou práci jeho zaměstnanci, případně lidé, jimž odměnu za odvedený „job“...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Lepší služby v oblasti internetu a kabelové televize si může užívat přes 4500 domácností z Chrudimi díky modernizaci sítě UPC. Obyvatelé...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim - Vedení města došla nyní trpělivost s těmi zaměstnanci radnice, kteří v pracovní době brouzdají po internetu namísto toho, aby se věnovali...Celý článek »
vydáno před 3 roky 9 týdnů
Pardubice - Kriminálka začala trestně stíhat manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, ovšem nabízené zboží, i přes...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Blog.idnes.cz - Větu „dobro dětí je důležitější, než dobro dospělých“ považují mnozí za odvěkou pravdu, ale nejen, že tomu tak není, ale hlavně platí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Pardubice - Pardubické kriminalisty upozornila na podezřelou e-mailovou adresu americká FBI. Konktrétního vlastníka podezřelého mailového účtu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Třemošnice/Chrast - Policista obsluhující tísňovou linku 158 pro Chrudimsko během jediného dne evidoval dvě oznámení, která se týkala zaběhlých...Celý článek »