Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 1 rok 3 dny
Chrudim – V budově, které nikdo ve městě neřekne jinak, než „Maják“, sídlila dlouhá léta dopravní policie. Před téměř čtyřmi lety však vlastník domu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim - Po opravách dlažby před budovou Balustrády na Resselově náměstí přikročila radnice i k rekonstrukci dláždění před poštou. Právě práce na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Chrudim - Jedno z posledních „slepých“ míst, kde mohli řidiči prakticky v centru města bezplatně odstavit své auto, v brzké době zmizí. Pondělní...Celý článek »
vydáno před 3 roky 40 týdnů
Třikrát škoda, že sešlo ze směny městských pozemků, které využívá republiková policie k parkování svých vozidel na dvoře svého ředitelství, za...Celý článek »
vydáno před 3 roky 40 týdnů
Chrudim - Z původně zamýšlené transakce mezi městem a republikovou policií, jejíž součástí měla být mimo jiné směna městských pozemků za policejní...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Zdejší strážníci si pomalu zvykají na nové vozy. Staré Dacie Logan, které už měly najeto hodně přes čtvrt milionu kilometrů, nahradil nyní...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Chrudim - Počet městských strážníků se z osmnácti na devatenáct zvyšoval teprve nedávno. Navýšení strážců zákona proběhlo k prvnímu lednu....Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim - Radnice převzala do užívání od stavební firmy Atos další zrekonstruované bytové domy v Revoluční ulici, které nechala opravit s pomocí...Celý článek »
vydáno před 5 let 19 týdnů
Chrudim - Výstavba nových bytů ve městě byla v uplynulém roce prakticky jen v rukou soukromých investorů. Jedním z nich je i...Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Chrudim/Slaný - Město Slaný se rozhodlo vybudovat parkovací dům, který funguje na obdobném principu, jako podzemní parkoviště v obchodně -...Celý článek »