Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 4 roky 30 týdnů
Chrudim - Začátkem července se nešikovnému šoférovi podařilo nacouvat do jedné z lamp na parkovišti chrudimského obchodního domu Albert. Ohnutý...Celý článek »
vydáno před 4 roky 32 týdny
Chrudim - Neklidné spaní mají už delší dobu obyvatelé domu číslo popisné 346 v ulici Obce Ležáků. Důvodem, proč nemohou při horkých letních...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Chrudimské noviny opět zafungovaly jako jedny z mála, které mají vliv na nápravu nespravedlností či pochybení, na něž upozorňují...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim - V rámci celorepublikové kampaně pod názvem "Obezřetnost se vyplatí" navštěvuje Policie ČR ve spolupráci se společností Ahold v...Celý článek »
vydáno před 5 let 9 týdnů
Slatiňany - Zdejší požární zbrojnice Sboru dobrovolných hasičů se může od nynějška pochlubit třemi novými moderními vraty na své budově. Ty zde ...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim - Jako by snad okolí supermarketu Albert bylo prokleté. Po nepořádku, který zde dělají bezdomovci, nebo nezakrytém kanálu hrozícím úrazem a...Celý článek »
vydáno před 5 let 18 týdnů
Dobrý den, článek v Chrudimských novinách opět vyvolal další reakci a reálnou nápravu. Lednice, povalující se u Alberta, zmizela. Nepořádek se...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim - Nenechavost některých nepřizpůsobivých občanů či bezdomovců se nezaměřuje jen na samotné centrum města a Zlatou stezku. Nepořádek dělají...Celý článek »
vydáno před 5 let 34 týdny
Chrudim - Článek o přerostlých a bujících travinách ve městě, který Chrudimské noviny zveřejnily, vyvolal velkou čtenářskou odezvu. Po celé...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Chrudim - Ve středu krátce po osmé hodině ráno oznámila ostraha supermarketu Albert strážníkům městské policie, že našla v prodejně ztracenou...Celý článek »