Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 2 dny 11 hodin
Chrudim – Výsledky „Tříkrálové sbírky“ jsou na světě. Akce, jíž pořádá Katolická Charita, má vzestupnou tendenci. Každým rokem se vybere víc peněz,...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Oblíbená Tříkrálová sbírka se koná i letos. V sobotu 5. ledna – den před církevním svátkem svatých Tří Králů (Zjevení Páně), se koledníci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Již posedmnácté vyrazí o víkendu do ulic Tři králové, aby otevřeli nejen dveře obyvatel města, ale především jejich laskavá a štědrá srdce...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Tříkrálová sbírka je pro letošek minulostí a zástupci Farní charity Chrudim mohou s uspokojením konstatovat, že ta letošní se opět vydařila...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim - Svátkem Tří králů tradičně končí doba vánoční a také začíná akce, která se rok od roku těší větší oblibě. Tříkrálovou sbírku pořádá...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 den
Chrudim - Letošní tříkrálová sbírka je už minulostí a farní charity tak mohou pouze počítat vybrané peníze. Přestože se ve společnosti stále ještě...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Už po patnácté se v sobotu 10. ledna rozejdou do ulic města koledníci představující Tři krále. Tříkrálovou sbírku tradičně pořádá...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Chrudim - Tradiční akce Katolické charity, kterou je Tříkrálová sbírka, se uskuteční v Chrudimi již o tomto víkendu. V sobotu 4. ledna se v...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Tříkrálová sbírka, která se o víkendu uskutečnila v našem městě, vynesla letos bezmála 524 tisíc korun. To je skoro o dvacet tisíc víc...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - V sobotu 5. ledna vyrazí do ulic koledníci přestrojení za tři krále. Zahájí tak tradiční akci České katolické charity, při níž se každý rok...Celý článek »