Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 týden 5 hodin
Prezidentské volby jsou, díky Bohu, konečně za námi. Trvat předvolební kampaň ještě pár týdnů, nejspíše by v ulcích vyrostly barikády a „holubičí...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 7 hodin
Chrudim – První kolo volby, z níž měla vzejít nová hlava státu, je u konce. Na republikové úrovni zvítězil nynější prezident Miloš Zeman, druhé místo...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 3 dny
Kdo se ujal režie celého představení se zatím nepředstavil a scénářem se také nikdo nechlubí. Na jevišti visí obrys České republiky a za ním v pozadí...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 5 dnů
„Aktivní opatření“ ušité jako v KremluCelý článek »
vydáno před 3 týdny 2 dny
Během druhé světové války se otec a strýc Jiřího Drahoše zapojili do spolupráce s partyzány na Vysočině. Gestapo Drahošova otce zatklo a naštěstí pro...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 4 dny
Chrudim – Volby hlavy státu jsou doslova na dosah, přesto samotné město příliš touto událostí nežije. Plochy určené k výlepu plakátů v centru...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 6 dnů
Chrudim – Prezidentské volby se přiblížily. Ve dnech 12. - 13. ledna roku 2018 mají občané České republiky vybírat budoucího pražského hradního pána...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Parlamentní noviny - Lékař celostní medicíny Jan Hnízdil, který je znám díky komplexnímu výkladu medicíny a svému veřejnému působení, tvrdí, že...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Přítomnost - Dvouhlavé tele se tu a tam narodí. Objev nedokonalosti přírody a nepředvídatelnosti evoluce je mimochodem součástí převratných objevů...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Denník N - Rozhodující investice, které byly ve středu slavnostně podepsány na Pražského hradě, kontrolují slovenští podnikatelé. Celý článek »