Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 7°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Chrudim - Dočkají se neukáznění majitelé popelnic ve městě dnů, kdy jim je popeláři nevyvezou? I to se může stát. Pro by byla jak část opozičních...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Pardubice - Do konce dubna musí obyvatelé města zaplatit poplatek za likvidaci komunálního odpadu. Jeho výše se od roku 2004 prakticky nezměnila....Celý článek »
vydáno před 4 roky 32 týdny
Chrudim - Někteří opilci, kteří v alkoholovém opojení museli využít „služeb“ městské policie a byli strážníky odvezeni na záchytku v ...Celý článek »
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Pardubice - O víkendu opět hořely v různých částech města kontejnery. K likvidaci plamenů, které pohlcovaly první z nich, hasiči vyráželi...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 dny
Pardubice - Poplatek za likvidaci odpadů zůstává v Pardubicích pro letošek 500 korun. Od obyvatel města se přitom vybere částka, která zhruba pokryje...Celý článek »
vydáno před 6 let 2 dny
Pardubice - Poplatek za svoz a likvidaci komunálního odpadu letos město zvyšovat nebude. Stejně jako loni tak Pardubáci za rok zaplatí za tyto služby...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Chrudim - Zvýšení poplatků za odvoz a likvidaci komunálního odpadu se dotkne kapsy každého Chrudimáka. V příštím roce tak zaplatíme za tuto...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Pardubice - Magistrát nechce v příštím roce svým občanům navyšovat poplatek za svoz komunálního odpadu. Shodli se na tom radní města a...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Chrudim - Radní města odsouhlasili návrh na zvýšení poplatku za likvidaci komunálního odpadu ze současných pěti stovek na 600 Kč za osobu a rok....Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Pardubice - Město loni vydalo na likvidaci odpadů více než 70 milionů korun. Pětisetkorunový poplatek, který platí obyvatelé města starší šesti...Celý článek »