Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 týden 7 hodin
Chrudim – Na Střední průmyslové škole v Chrudimi se v minulém týdnu sešli zástupci školy s krajskými a městskými politiky a pedagogové...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 3 dny
Chrudim – Místní sběrný dvůr nikdy nebyl ideálně vybaven. Budovy původně složily k docela jiným účelům, vjezd do něj je také nevhodně umístěn hned u...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 5 dnů
Chrudim – Městské kino jeho diváci milují. Domácká atmosféra, možnost sedět jak na obyčejných sedadlech, tak využívat pohodlné gauče, sklenička vína...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 6 dnů
Chrudim - Tolerance, chápaní a poznávání odlišných kultur i náboženství, boj proti násilí, ale i zlepšování jazykových dovedností. To byly cíle...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 5 dnů
Chrudim – O jedné z posledních možností, jak dosáhnout na evropské peníze, Chrudimské noviny již několikrát informovaly. Zatímco města jako Hradec...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 4 dny
Chrudim – Místní Střední průmyslová škola patří k elitním vzdělávacím ústavům v rámci celé České republiky. Potvrdilo se to i v letošním kole soutěž...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 8 hodin
Pardubice - Řídicí výbor ITI Hradecko-pardubické aglomerace na svém včerejším jednání schválil realizaci dalších projektů z oblasti dopravy,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Úspěšnost místní radnice v získávání dotací na takzvané „tvrdé projekty“ je diskutabilní. K ledu je odložena jak rekonstrukce sportovní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Pardubice/HradecKrálové - Řídící výbor ITI Hradecko-pardubické aglomerace minulý týden schválil vypsání výzev za 1,24 miliardy korun z Integrovaného...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj si nechal zpracovat unikátní analýzu čerpání evropských dotací v programovém období 2007 – 2013. Jedná se o...Celý článek »