Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 24 týdny 3 hodiny
Chrudim – Dopravní nehoda popelářů na kruhovém objezdu u obchodního domu Tesco zaměstnala jak hasiče, tak policisty. Otočený náklaďák na boku se ve...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 6 dnů
I. Lidé v Chrudimi a jejich politici jsou tvrdí zastánci české dopravní lobby, nízké dopravní kultury a nízké kultury aut vůbec. Jsou příznivci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 dnů
Chrudim – Péče o městský majetek, potažmo mobiliář, nepatří ve východočeských Athénách k tomu nejlepšímu. Stačí vzpomenout na zlikvidovanou lavičku v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – Ve čtvrtek 29. září měli strážníci městské policie napilno. Museli nejprve neúspěšně lovili psíka za nemocnicí, později na druhé straně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudim - Desatero problémů města, které každoročně přiláká do velkého sálu Muzea desítky převážně seniorů, je minulostí. Také letos veřejnost...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 dnů
Chrudim - Česká inspekce životního prostředí začala nyní prověřovat prořezání čtyřiceti akátů na parkovišti u obchodního domu Tesco v Píšťovech. Má...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Už téměř týden se v korytě řeky Chrudimky poblíž Divadla Karla Pippicha válí popadané větve. Na svědomí je ale překvapivě nemá jen silný...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim - Záchranné prvky, které nechalo u některých jezů ve městě instalovat Povodí Labe, dostávají v této době zabrat. Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Chrudim - Redakce Chrudimských novin informovala v minulém týdnu ve zvláštní fotoreportáži o nových záchranných prvcích v okolí několika jezů na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Pardubice - Trojice mladých mužů ve věku od 20 do 25 let zvolila ne zrovna vhodné místo na jízdu skateboardem. Přestože by se hoši mohli dostatečně...Celý článek »