Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: -3°C
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Vybrat a ocenit každoročně „Osobnost města Chrudim“ bývá nesnadný úkol. Dvakrát nesnadný, protože druhou obdobnou cenou v Chrudimi je „Cena...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim – Diskuse o podobě a především ocenění osobností města trvá už roky. Bezradnost, s níž radnice k udělování těchto cen každoročně přistupuje,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim – Stane se udělování ocenění "Osobnost města Chrudim" pouze okrajovou záležitostí, v níž nakonec cenu získá i kníže Břetislav? V letošním...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim - Osobností města Chrudim pro rok 2015 by se měli stát dva muži, kteří se významný způsobem zapsali do dějin města. Jak již Chrudimské noviny...Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Chrudim - V minulých letech bylo vyhlašování Osobností města Chrudim událostí, která se pohybovala na hranici skandálu. Členové některých komisí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim - Po loňském dohadování o udělení ceny „Osobnost města Chrudim“ se zdá, že letos se udělování tohoto prestižního ocenění obejde tentokrát bez...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Chrudim - Návrhy městské rady na udělení cen Osobnost města Chrudim za rok 2013 prošly zastupitelstvem bez výhrad, a to i přes námitky kulturní a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Chrudim - Výběr kandidátů navržených letos na udělení ceny Osobnost města Chrudim 2013 provázela řada nejasností a sporů. Komise, které zpracovávají...Celý článek »
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Dostal jsem e-mailem odkaz: Radní nebyli z návrhů na udělení cen Osobnost města Chrudim ve stylu “já na bráchu, brácha na mě” příliš nadšení |...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - Přísně střežená informace, kdo bude letos vyhlášen osobností města, je konečně na světě. Rada města teď doporučila svým kolegům...Celý článek »