Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 20°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 4 týdny 3 dny
Chrudim – Současné vedení města si s MUBASem poněkud neví rady. Zachování koncepce, v níž bývalý kostel plní roli „svatostánku“ umění, podporuje...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 2 dny
Kulturu jde definovat těžko. Pro jednoho je kulturou koncert finské metalové skupiny Lordi, pro jiného večerní představení Našich furiantů. Jen...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 6 dnů
Chrudim – Uzavření sňatku, svatební den. Události, na něž chce mít asi každý soudný člověk jen ty nejkrásnější vzpomínky. Nevěřící nemají možnost...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – V příštím školním roce už se budou studenti Střední průmyslové školy Chrudim učit pracovat na nových obráběcích strojích. V rámci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim – O jedné z posledních možností, jak dosáhnout na evropské peníze, Chrudimské noviny již několikrát informovaly. Zatímco města jako Hradec...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim – Jak již Chrudimské noviny informovaly, slíbilo město prostřednictvím usnesení městského zastupitelstva další dotaci Centru J. J....Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Azylový dům v Malecku je černou dírou na peníze. Už jeho stavba se pořádně prodražila a v současné době do něj město musí každý rok nalít...Celý článek »
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Chrudim – Úspěšnost místní radnice v získávání dotací na takzvané „tvrdé projekty“ je diskutabilní. K ledu je odložena jak rekonstrukce sportovní...Celý článek »
vydáno před 2 roky 42 týdny
Pardubice/HradecKrálové - Řídící výbor ITI Hradecko-pardubické aglomerace minulý týden schválil vypsání výzev za 1,24 miliardy korun z Integrovaného...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj si nechal zpracovat unikátní analýzu čerpání evropských dotací v programovém období 2007 – 2013. Jedná se o...Celý článek »