Chrudimské noviny

Dnes: 16°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 1 týden 2 dny
Kulturu jde definovat těžko. Pro jednoho je kulturou koncert finské metalové skupiny Lordi, pro jiného večerní představení Našich furiantů. Jen...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 6 dnů
Chrudim – Uzavření sňatku, svatební den. Události, na něž chce mít asi každý soudný člověk jen ty nejkrásnější vzpomínky. Nevěřící nemají možnost...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – V příštím školním roce už se budou studenti Střední průmyslové školy Chrudim učit pracovat na nových obráběcích strojích. V rámci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 27 týdnů
Chrudim – O jedné z posledních možností, jak dosáhnout na evropské peníze, Chrudimské noviny již několikrát informovaly. Zatímco města jako Hradec...Celý článek »
vydáno před 2 roky 4 týdny
Chrudim – Jak již Chrudimské noviny informovaly, slíbilo město prostřednictvím usnesení městského zastupitelstva další dotaci Centru J. J....Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim – Azylový dům v Malecku je černou dírou na peníze. Už jeho stavba se pořádně prodražila a v současné době do něj město musí každý rok nalít...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Chrudim – Úspěšnost místní radnice v získávání dotací na takzvané „tvrdé projekty“ je diskutabilní. K ledu je odložena jak rekonstrukce sportovní...Celý článek »
vydáno před 2 roky 30 týdnů
Pardubice/HradecKrálové - Řídící výbor ITI Hradecko-pardubické aglomerace minulý týden schválil vypsání výzev za 1,24 miliardy korun z Integrovaného...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Pardubice - Pardubický kraj si nechal zpracovat unikátní analýzu čerpání evropských dotací v programovém období 2007 – 2013. Jedná se o...Celý článek »
vydáno před 3 roky 6 dnů
Chrudim - Bezproblémová a klidná. Taková byla sobotní služba městské policie. Neuskutečnil se žádný lov na uprchlé čtvernožce, strážníci řešili pouze...Celý článek »