Chrudimské noviny

Dnes: 19°C
Zítra: 28°C
Pozítří: 31°C
vydáno před 13 týdnů 6 dnů
Chrudim – Volby do Senátu Parlamentu České republiky se blíží a kandidáti na tento lukrativní post pomalu vystrkují hlavy, jako houby po dešti....Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 16 hodin
Chrudim – Měšťanský bál před třemi lety radnice pro jistotu zrušila, aby nemusela čelit nezájmu tanečníků a Chrudimáků chtivých kulturního vyžití. V...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 6 dnů
Chrudim – Po skončení festivalu „Zlatá pecka“ nešetřili lokální politici chválou. Starosta města Petr Řezníček (SNK – ED) se dokonce nechal slyšet,...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 6 dnů
Pondělí 4. září. Ráno slavnostně začínal nový školní rok. Večer pak neméně slavnostně končil v Pipichově divadle festival Zlatá Pecka. Festival,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Festival „Zlatá pecka“ je něčím, co by se mělo stát výkladní skříni kultury ve městě. Hlavním tahákem je samozřejmě mezzosopranistka Dagmar...Celý článek »
vydáno před 2 roky 8 týdnů
Chrudim - Pátek je malý víkend, říká se mnohdy. Pro někoho to skutečně platí, proto je na místě upozornit i na akce, jež se konají dnes. Svatý Jan...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Chrudim - Kostrové hroby z raného středověku objevili nyní archeologové jen pár kroků od slepičáry v Dašické ulici. Původní předpoklady, že tady snad...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim - Jak už jsme několikrát avizovali, vypukne v pátek 29. května přesně v 19 hodin na prknech Divadla Karla Pippicha Dívčí válka v podání...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim - V pátek 29. května od 19 hodin uvede Čechovo prozatímně osvobozené divadlo na prknech Divadla Karla Pippicha hru Dívčí válka z pera...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Chrudim/Praha - Než jsem mu čásně ráno zatelefonoval, uvědomil jsem si, že je to člověk, který můj život v mnohém ovlivnil. Díky němu jsem začal...Celý článek »