Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 10°C
vydáno před 36 týdnů 5 dnů
Chrudim – Dobrovolní hasiči a řidiči osobních aut se mohou do konfliktu dostat poměrně snadno. Stačí na silnici dostatečně neuhnout ke krajnici,...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 5 dnů
Chrudim - O novém napojení sportovišť v Klobásově se v poslední době hodně hovoří a ještě více píše. Současné vedení města, jež tvoří nemálo...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 4 dny
Chrudim – Setkání v rámci desatera problémů města skončilo téměř před týdnem, ale jeho závěry stále ještě nejsou veřejné. Přes nejrůznější kuloáry a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Místní politici své chlebodárce z řad občanů ve volebním roce skutečně nešetří. Poté, co lehce „nakousli“ možnou změnu v kauze nezakopaného...Celý článek »
vydáno před 1 rok 44 týdny
Česká republika - Velké společnosti, ale také malé a střední firmy se zásadní měrou podílejí na tvorbě hrubého domácího produktu. Výkonnost...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Chrudim - Na okraji sídliště Na Větrníku naproti nájemnímu domu v majetku města zmizely náhle z prostorného trávníku automobily, jež ...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek po obědě volal strážníkům anonym, že na zeleni v okolí Střední integrované školy Chrudim parkuje několik osobních vozidel a...Celý článek »