Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 4 týdny 5 dnů
Pardubice - Krajští zastupitelé na svém úterním zasedání schválili poskytnutí finančních prostředků v rámci dotačního titulu na pořízení nových...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 22 hodiny
Chrudim – Příchylnost některých zdejších politických špiček k dobrovolným hasičům je dobře známá. Nejspíše právě proto dlouhá léta nejen že...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 5 dnů
Pardubice - Krajští zastupitelé na svém úterním jednání schválili finanční příspěvek Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska – krajskému sdružení...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 3 dny
Chrudim – Většina populace naší drahé země srdnatě kašle na původ zvyků, tradic a rovněž jejich smysl. Vůbec jí tak nevadí, že v době postní, dál...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 22 hodiny
Rokytno - Zástupci všech okresních sdružení dobrovolných hasičů v Pardubickém kraji se setkali v pátek večer v Rokytnu nedaleko...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Středa přinesla zahájení doby postní, uděloval se popelec, rozjímalo o pomíjivosti života. Zároveň se přihlásil měsíc březen, jenž v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Pro katolíky, kteří preferují liturgii v jazyce latinském a obřadu starším, začal minulou nedělí čas předpostní. Zajímavé je, že dávnou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Pardubice - Krajské zastupitelstvo na svém včerejším jednání schválilo poskytnutí individuální dotace Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska –...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Čemu mohou být věnovány tipy z přelomu ledna a února? Samozřejmě opět převážně plesům a tancovačkám. Tento poslední víkend je jich v okolí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice – Radní Pardubického kraje na svém pondělním jednání schválili vyhlášení programové účelové dotace na podporu jednotek sboru...Celý článek »