Chrudimské noviny

Dnes: 25°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 15 týdnů 3 dny
Chrudim – Dobrovolní hasiči a řidiči osobních aut se mohou do konfliktu dostat poměrně snadno. Stačí na silnici dostatečně neuhnout ke krajnici,...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 1 den
Pardubice - Krajští zastupitelé na svém úterním zasedání schválili poskytnutí finančních prostředků v rámci dotačního titulu na pořízení nových...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 3 dny
Chrudim – Příchylnost některých zdejších politických špiček k dobrovolným hasičům je dobře známá. Nejspíše právě proto dlouhá léta nejen že...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 1 den
Pardubice - Krajští zastupitelé na svém úterním jednání schválili finanční příspěvek Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska – krajskému sdružení...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 6 dnů
Chrudim – Většina populace naší drahé země srdnatě kašle na původ zvyků, tradic a rovněž jejich smysl. Vůbec jí tak nevadí, že v době postní, dál...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 3 dny
Rokytno - Zástupci všech okresních sdružení dobrovolných hasičů v Pardubickém kraji se setkali v pátek večer v Rokytnu nedaleko...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim – Středa přinesla zahájení doby postní, uděloval se popelec, rozjímalo o pomíjivosti života. Zároveň se přihlásil měsíc březen, jenž v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Chrudim – Pro katolíky, kteří preferují liturgii v jazyce latinském a obřadu starším, začal minulou nedělí čas předpostní. Zajímavé je, že dávnou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Pardubice - Krajské zastupitelstvo na svém včerejším jednání schválilo poskytnutí individuální dotace Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska –...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim – Čemu mohou být věnovány tipy z přelomu ledna a února? Samozřejmě opět převážně plesům a tancovačkám. Tento poslední víkend je jich v okolí...Celý článek »