Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 37 týdnů 49 min
Chrudim – Dobrovolní hasiči a řidiči osobních aut se mohou do konfliktu dostat poměrně snadno. Stačí na silnici dostatečně neuhnout ke krajnici,...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 5 dnů
Pardubice - Krajští zastupitelé na svém úterním zasedání schválili poskytnutí finančních prostředků v rámci dotačního titulu na pořízení nových...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 1 min
Chrudim – Příchylnost některých zdejších politických špiček k dobrovolným hasičům je dobře známá. Nejspíše právě proto dlouhá léta nejen že...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Pardubice - Krajští zastupitelé na svém úterním jednání schválili finanční příspěvek Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska – krajskému sdružení...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 den
Chrudim – Většina populace naší drahé země srdnatě kašle na původ zvyků, tradic a rovněž jejich smysl. Vůbec jí tak nevadí, že v době postní, dál...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Rokytno - Zástupci všech okresních sdružení dobrovolných hasičů v Pardubickém kraji se setkali v pátek večer v Rokytnu nedaleko...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudim – Středa přinesla zahájení doby postní, uděloval se popelec, rozjímalo o pomíjivosti života. Zároveň se přihlásil měsíc březen, jenž v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 hodiny
Chrudim – Pro katolíky, kteří preferují liturgii v jazyce latinském a obřadu starším, začal minulou nedělí čas předpostní. Zajímavé je, že dávnou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 dny
Pardubice - Krajské zastupitelstvo na svém včerejším jednání schválilo poskytnutí individuální dotace Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska –...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – Čemu mohou být věnovány tipy z přelomu ledna a února? Samozřejmě opět převážně plesům a tancovačkám. Tento poslední víkend je jich v okolí...Celý článek »