Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 21°C
vydáno před 6 let 7 týdnů
Ronov nad Doubravou - Město přišlo o možnost získat dotaci na stavbu nové kanalizace a čistírny odpadních vod. Kvůli tomu, že vodárenskou soustavu...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 6 dnů
Chrudim – Teplé počasí, které v posledních dnech panuje, inspiruje celou řadu vlastníků soukromých bazénů k jejich napouštění. Rádi v nich svlaží své...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 5 dnů
Chrudim – Teploty za okny jsou i na konec února nezvykle nízké. Zvýšený nápor na své zdraví tak nezažívají jen lidé a zvířata, ale věci docela neživé...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 6 dnů
Chrudim - Přestřižením pamětní stuhy, kterého se v pátek 19. ledna ujali zástupci společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim, města, Vodárenské...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 6 dnů
Chrudim – Není žádnou výjimkou, když městští zastupitelé své jednání protáhnou i na čtyři hodiny čistého času. Diskuse neberou konce, připomínky z...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 22 hodiny
Chrudim – Není to tak dávno, co si obyvatelé Moravské ulice stěžovali, že jim po dvorku pobíhají potkani. V současné době je však situace podstatně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim - Přestože Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK) očekává, že vodné a stočné by v příštím roce mělo v Česku růst...Celý článek »
vydáno před 3 roky 17 týdnů
Chrudim - Cena vodného a stočného ve městě pravidelně roste. Přestože má radnice v dozorčí radě Vodovodů a kanalizací „své lidi“, zástupce...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Slatiňany/Škrovád - Postupná rekonstrukce zastaralé úpravny vody Monaco v lesích nad Škrovádem bude pokračovat i v letošním roce. Informaci potvrdil...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Chrudim - Vzhledem k tomu, že současným členům představenstva a dozorčí rady firmy Vodovody a kanalizace Chrudim pomalu končí doba, na kterou...Celý článek »