Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 2 týdny 4 dny
Chrudim - V sobotu 6. října v 15 hodin uvádí v Divadle Karla Pippicha Divadelní společnost Praha, která se věnuje tvorbě pro malé i...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 6 dnů
Chrudim - V úterý 18. září v 19 hodin začíná v Divadle Karla Pippicha  představení známého zpracování literárního díla Bohumila...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 2 dny
Chrudim – Krásné a slunečné dny lákají k nicnedělání. Příroda se probudila z dlouhé zimy a není proto divu, že chce zameškanou dobu dohnat. Za okny...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 3 dny
Chrudim – Násilníci se mnohdy nezastaví před ničím. Nevadí jim bílý den, centrum města a dokonce ani svědci jejich zavrženíhodného jednání. A právě...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 4 dny
Chrudim – Městský rozpočet na rok 2018 připravený k diskusi a schvalování městskými zastupiteli, je na světě i se svými podrobnostmi. Není žádným...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Opravy střechy kostela Nanebevzetí Panny Marie vyvolávají na jednáních městského zastupitelstva nemalé vášně. Jedni tvrdí, že město by se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 27 týdnů
V pondělí 10. dubna se konečně uskutečnilo odložené divadelní představení Play Strindberg, se kterým do Chrudimi přijelo divadlo Metro Praha. Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Činoherní studio Bouře navazující na Studio Bouře předcházela výborná pověst. Do Pipichova divadla přivezlo hru Teď ne! Napsal ji Francouz Jean-...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Další krok k likvidaci zeleně ve městě udělala začátkem března místní radnice. Nechala totiž pokácet smrky rostoucí desítky let za Divadlem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
V poslední únorovou neděli začala v Chrudimském Pippichově divadle sezona ochotníkům. Ochotnické divadlo je zvláštní český fenomén. Nebylo snad...Celý článek »