Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 3 týdny 1 den
Pardubice - V sále rady Pardubického kraje se ve čtvrtek 30. srpna odpoledne uskutečnilo jednání zástupců Pardubického kraje a města...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Pardubice - Záměr opravy mostu v ulici Kyjevská (estakády u nemocnice) a především záměr napojit Kyjevskou ulici na „rychlodráhu“, tedy na ulici kpt...Celý článek »
vydáno před 1 rok 27 týdnů
Pardubice - V sále Jana Kašpara v sídle Krajského úřadu Pardubického kraje se v úterý uskutečnilo tradiční společné jednání Rady...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice - Na základě memoranda uzavřeného mezi Pardubickým krajem a agenturou CzechInvest zpracovala Regionální rozvojová agentura...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Pardubice - Rada města schválila prodej areálu bývalé Tesly v Kyjevské ulici prostřednictvím poradenské firmy. Dodavatel, který vzejde z výběrového...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Pardubice - Město formulovalo základní podmínky, které musí splnit developer v souvislosti s přestavbou Tesly Kyjevská. Mimo jiné bude požadovat, aby...Celý článek »
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Pardubice - O dvouapůlhektarový areál bývalé Tesly mezi železničním koridorem a krajskou nemocnicí se začal zajímat po letech nezájmu první investor...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Pardubice - Informace o nevyužitých rozvojových územích v Pardubicích, tzv. brownfieldech, budou už brzy přístupné i na městském webu. Jde o pilotní...Celý článek »
vydáno před 4 roky 18 týdnů
Pardubice - Město připravuje pasport nevyužitých průmyslových ploch (brownfieldů) v Pardubicích. Cílem tohoto materiálu je získání detailního...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Pardubice - O osudu Tesly v Kyjevské ulici není zatím rozhodnuto. Konečné slovo o budoucnosti areálu budou mít zastupitelé města. V současné době...Celý článek »