Chrudimské noviny

Dnes: 26°C
Zítra: 25°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 1 rok 2 týdny
Pardubice - Záměr opravy mostu v ulici Kyjevská (estakády u nemocnice) a především záměr napojit Kyjevskou ulici na „rychlodráhu“, tedy na ulici kpt...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Pardubice - V sále Jana Kašpara v sídle Krajského úřadu Pardubického kraje se v úterý uskutečnilo tradiční společné jednání Rady...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Pardubice - Na základě memoranda uzavřeného mezi Pardubickým krajem a agenturou CzechInvest zpracovala Regionální rozvojová agentura...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice - Rada města schválila prodej areálu bývalé Tesly v Kyjevské ulici prostřednictvím poradenské firmy. Dodavatel, který vzejde z výběrového...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Pardubice - Město formulovalo základní podmínky, které musí splnit developer v souvislosti s přestavbou Tesly Kyjevská. Mimo jiné bude požadovat, aby...Celý článek »
vydáno před 3 roky 17 týdnů
Pardubice - O dvouapůlhektarový areál bývalé Tesly mezi železničním koridorem a krajskou nemocnicí se začal zajímat po letech nezájmu první investor...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Pardubice - Informace o nevyužitých rozvojových územích v Pardubicích, tzv. brownfieldech, budou už brzy přístupné i na městském webu. Jde o pilotní...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Pardubice - Město připravuje pasport nevyužitých průmyslových ploch (brownfieldů) v Pardubicích. Cílem tohoto materiálu je získání detailního...Celý článek »
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Pardubice - O osudu Tesly v Kyjevské ulici není zatím rozhodnuto. Konečné slovo o budoucnosti areálu budou mít zastupitelé města. V současné době...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim - Šance na třetí chrudimský brownfield je takřka promarněna. K takové možnosti totiž vybízí historický areál bývalého pivovaru...Celý článek »