Chrudimské noviny

Dnes: 26°C
Zítra: 25°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 2 dny 1 hodina
Chrudim – Ani každoroční účast na manželských setkáních v jihomoravském Velehradě nezabrání autorovi těchto řádků v páteční tvorbě víkendových tipů....Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 2 dny
Chrudim – Plesy, plesy a zase plesy. Sezóna je zkrátka v plném proudu a nelze tedy nepozvat na tyto tradiční novoroční kratochvíle. Mimo tancovaček a...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Chrudim – Poslední červencový víkend je ve znamení Lughnasadu na skanzenu v Nasavrkách a také přitroublé Rallye Železné hory, která mne nutí opustit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Chrudim – V Rusku dětem začínají letní prázdniny, ty naše si na své dva měsíce volna musí ještě chvilku počkat. Počasí má být téměř tropické, vyschlá...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim - Půlka prázdnin za námi, další měsíc však zbývá. Kdo si ještě nevybral dovolenou, má možnost učinit tak teď, nebo navždy litovat, že neunikl...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim - Ve městě se odehrála popáté dobročinná Burza filantropie. Realizaci šesti projektů neziskových organizací zde svými finančními a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 13 týdnů
Chrudim - Dříve prádelna a moštárna, později sídlo ochránců přírody a první psí útulek ve městě. Budova ležící nedaleko Parku Střelnice a azylového...Celý článek »
vydáno před 2 roky 13 týdnů
Pardubice/Chrudim - Letošní Burza filantropie v okresech Pardubice a Chrudim pokročila do další fáze svého harmonogramu. Právě v ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Pardubice/Benešov - Ve středočeském Benešově proběhla v minulém týdnu první Burza filantropie. Jedná se o výjimečný moment, při němž burza...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Milí příznivci mých tipů, dnes budu nucen psát opravdu v krátkosti, protože s polovinou prázdnin dochází též k redukci akcí, jež se o...Celý článek »