Chrudimské noviny

Dnes: 20°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 11 týdnů 1 den
Chrudim - O druhém červencovém pondělí vyběhli na hřiště Za Vodojemem fotbalisté MFK Chrudim. Pod taktovkou trenéra Jirouska se na trávníku objevila...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 2 dny
Chrudim - Ani v závěrečném zápase přípravného období nedokázali Chrudimští poznat pachuť porážky. Na vlastním hřišti si MFK poradil s třetiligovým...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 6 dnů
Chrudim - Středeční aktiv klubu Fotbalové národní ligy přinesl rozluštění hádanky, jací budou první soupeři Chrudimi ve druhé nejvyšší lize. Tým...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 6 dnů
Chrudim - Obě mužstva MFK Chrudim mají za sebou poslední přátelská utkání před startem jarní části sezóny, ani jednomu se však zvítězit nepodařilo....Celý článek »
vydáno před 1 rok 7 týdnů
Vrdy - Po úvodní přípravné porážce proti Uničovu a pohárové výhře se Slatiňany se fotbalisté chrudimského MFK znovu radují. Tentokrát si pro výhru a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Medlov - Start do přípravné fáze si chrudimští fotbalisté představovali poněkud jinak. Proti tradičnímu soupeři z Uničova se prosadit nedokázali a po...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim - Přesně v pátek 7. července odstartovali fotbalisté MFK Chrudim přípravnou fázi na další ročník České fotbalové ligy, který tradičně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Ústí nad Orlicí - Poslední přípravné utkání mají hráči Jirouskova výběru za sebou, na hřišti v Ústí nad Orlicí dokázali odpovědět na inkasovaný gól...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim - Předposlední přípravné utkání třetiligoví fotbalisté Chrudimi zvládli na výbornou. Proti Uničovu stovka diváků viděla zajímavý průběh duelu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
  České Budějovice - V přípravném období zaznamenala Jirouskova družina fantastický výsledek, na hřišti v Českých Budějovicích hosté šokovali...Celý článek »