Chrudimské noviny

Dnes: 10°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 18 týdnů 6 dnů
Chrudim - O druhém červencovém pondělí vyběhli na hřiště Za Vodojemem fotbalisté MFK Chrudim. Pod taktovkou trenéra Jirouska se na trávníku objevila...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 22 hodiny
Chrudim - Ani v závěrečném zápase přípravného období nedokázali Chrudimští poznat pachuť porážky. Na vlastním hřišti si MFK poradil s třetiligovým...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 5 dnů
Chrudim - Středeční aktiv klubu Fotbalové národní ligy přinesl rozluštění hádanky, jací budou první soupeři Chrudimi ve druhé nejvyšší lize. Tým...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 5 dnů
Chrudim - Obě mužstva MFK Chrudim mají za sebou poslední přátelská utkání před startem jarní části sezóny, ani jednomu se však zvítězit nepodařilo....Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Vrdy - Po úvodní přípravné porážce proti Uničovu a pohárové výhře se Slatiňany se fotbalisté chrudimského MFK znovu radují. Tentokrát si pro výhru a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Medlov - Start do přípravné fáze si chrudimští fotbalisté představovali poněkud jinak. Proti tradičnímu soupeři z Uničova se prosadit nedokázali a po...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim - Přesně v pátek 7. července odstartovali fotbalisté MFK Chrudim přípravnou fázi na další ročník České fotbalové ligy, který tradičně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Ústí nad Orlicí - Poslední přípravné utkání mají hráči Jirouskova výběru za sebou, na hřišti v Ústí nad Orlicí dokázali odpovědět na inkasovaný gól...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim - Předposlední přípravné utkání třetiligoví fotbalisté Chrudimi zvládli na výbornou. Proti Uničovu stovka diváků viděla zajímavý průběh duelu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
  České Budějovice - V přípravném období zaznamenala Jirouskova družina fantastický výsledek, na hřišti v Českých Budějovicích hosté šokovali...Celý článek »