Chrudimské noviny

Dnes: 22°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 23°C
vydáno před 46 týdnů 6 dnů
Bielsko-Biala (Polsko) - Úvodní přípravný zápas chrudimského mistra skončil neúspěchem. Na hřišti v Bielsko-Biele doplatil chrudimský tým v oslabené...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 5 hodin
Chrudim - Futsalisté mistrovského ERA-PACKu jsou již znovu v plném zápřahu. Tým, který i v následující sezoně povede zkušený kouč Felipe Conde,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim - Chrudimští zakončili úvodní měsíc přípravného období přátelským duelem s Nejzbachem Vysoké Mýto, proti kterému si s chutí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim - Třítýdenní tréninkový cyklus A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim pod vedením zkušeného brazilského kouče Felipe Condeho bude zakončen úvodním...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudim - V loňské přípravě na sezónu se chrudimští futsalisté před vlastními fanoušky ani jednou neukázali, letos budou mít příznivci FK ERA-PACKu...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Wettingen (Švýcarsko) - Chrudimský ERA-PACK byl v utkání proti chorvatskému Dinamu Záhřeb 34 minut aktivnější, nebezpečnější a po zásluze se radoval...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Jelcz-Laskowice - Jízda turnajem v polských Jelcz-Laskowicích končí až ve finále. Futsalisté ERA-PACKu Chrudim v závěrečném souboji celého turnaje...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Jelcz-Laskowice (Polsko) - I druhé utkání na turnaji Fut5al Masters 2016 v polských Jelcz-Laskowicích chrudimští futsalisté zvládli. Proti mladému...Celý článek »
vydáno před 2 roky 47 týdnů
Bielsko-Biala - První polská mise v letošním přípravném období je za námi, Chrudimští si z hřiště Rekordu Bielsko-Biala vezou vítězství a porážku. Po...Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Chrudim - Dvanáct hráčů se sešlo na prvním letním tréninku mistrovského ERA-PACKu Chrudim. V akci byl také nový trenér týmu, kterým se stal Brazilec...Celý článek »