Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 23 týdny 5 dnů
Chrudim – Uzavření průchodu Parkem Střelnice, který si vyžádal Ekomonitor, se lidem nelíbilo. Obcházet a v případě cyklistů i objíždět zapovězenou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim - Nechte se v sobotu 25. listopadu zlákat na zahájení již tradiční výstavy v Zahradnictví Mikan Na Blehovsku. Až do Štědrého...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Ležáky - Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Chrudim, Klub Chryzantéma Hlinsko a NKP - Pietní území Ležáky zvou ve dnech 26. až 28. května...Celý článek »
vydáno před 2 roky 9 týdnů
Pardubice - Město po čtyřech letech znovu prozkoumá dopravní chování svých obyvatel. Na základě výsledků dotazníkového šetření tak zjistí, kolik...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Chrudim – Silnice dostávají v zimním období pořádně zabrat. Nejvíce na výmoly a díry trpí vozovka v ulici Obce Ležáků, kde každý rok silničáři...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim – Nový rok již tradičně přivítal ve městě ohňostroj. Ten se však nekoná o půlnoci 31. prosince, ale až následující den odpoledne. Radnice...Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim - Letos již po šesté pořádá Zahradnictví Mikan na Blehovsku ve svém areálu oblíbenou vánoční výstavu. Tento rok bude zahájena o víkendu 19....Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Chrudim/Medlešice - Ve středu 17. února v 17 hodin začne v medlešickém zámku diskuse, kterou svolalo vedení města a místní osadní výbor. Hlavním...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim - Výjimečné chvíle uprostřed vánočních dekorací a v záplavě barevných květů zažijete až do Štědrého dne při návštěvě Zahradnictví...Celý článek »
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Pardubice/Chrudim - V uplynulých dnech se konala policejní celorepubliková dopravně bezpečnostní akce, která byla zaměřená zejména na nákladní a...Celý článek »