Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 27°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Chrudim – Cyklisté, kteří chtějí v ulici Na Ostrově pokračovat směrem na Slatiňany, mají několik možností, kudy se vydat. Buď převedou svůj bicykl...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 6 dnů
Chrudim – Stav chodníku v ulici Na Ostrově, konkrétně od křižovatk s ulicí S.K. Neumanna, po vjezd do areálu ČSAD, nikdy nebyl ideální. Míst se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – O připravované demolici hned tří budov ve vlastnictví města Chrudimské noviny již informovaly. K zemi půjde domek v Lázeňské ulici, garáže...Celý článek »
vydáno před 2 roky 47 týdnů
Chrudim - Ulice Na Ostrově a maximální povolená rychlost ve směru od retardéru ke kruhovému objezdu u Tesca, nedá řidičům spát. Oprávněně se ptají,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim - Jezdí řidiči ulicí Na Ostrově jako blázni, nebo mají místní pouze „velké oči“? Faktem je, že v této ulici se často překračuje nejen...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Chrudim - Po zkušenostech, které radnice v minulosti prodělala s reakcemi veřejnosti poté, co vykácela vzrostlé stromy před hotelem Bohemia, rozhodli...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Chrudim - Dnes před třetí hodinou ranní byli strážníci upozorněni na čtveřici mladíků, kteří v ulici Na Ostrově měli kopat do odpadkových košů....Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Chrudim - Ve středu v půl jedné odpoledne oznámil zprostředkovaně strážníkům anonymní volající, že na lávce v ulici Na Ostrově je žebrající...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Chrudim - Ve středu před 15. hodinou se strážníkům dostala informace o uhynulém zvířeti velikosti kočky. Objeveno bylo v ulici Na Ostrově u...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci oznámení od náhodné kolemjdoucí, že na Žižkově náměstí pobíhá bez dozoru svého majitele boxer. Když...Celý článek »