Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 7 týdnů 1 den
Chrudim - Muzeum loutkářských kultur pro své návštěvníky připravilo speciální adventní program. Zahájení proběhne v neděli 2. prosince v 18 hodin na...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 4 dny
Chrudim - U příležitosti stého výročí konce první světové války a vzniku novodobého českého státu otevře v pátek 2. listopadu Muzeum loutkářských...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 7 hodin
Chrudim - V pátek 26. října od 17 hodin bude Muzeum loutkářských kultur pořádat akci nazvanou Duchůplné muzeum. Návštěvníkům tak nabídne možnost...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 11 hodin
Chrudim - V pátek 3. srpna od 20 do 22 hodin bude opět na terasách Muzea loutkářských kultur vystupovat skupina Krásné Nové Stroje. Kapela...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 4 dny
Chrudim - V pátek 13. července od 20 hodin zahraje v Muzeu loutkářských kultur  na terasách hudební skupina Ty Syčáci. V průběhu večera vystoupí...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 4 dny
Chrudim – Červenec je v půli a teploty prozatím připomínají spíše září. Letos se zkrátka příroda chová poněkud nestandardně. Víkend však slibuje...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 5 dnů
Chrudim - Již druhým rokem pořádá MLK během letní turistické sezóny na terasách Mydlářovského domu festival kulturních akcí pod širým...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim - Ve čtvrtek 29. března se v Muzeu loutkářských kultur uskuteční již 6. ročník oblíbené oslavy Velikonočních svátků, tentokrát s podtitulem A...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 6 dnů
Chrudim - Muzeum loutkářských kultur poskytlo přístřeší Človíčkovi a dalším postavičkám z pohádek pro děti. Nová výstava nazvaná Pohádkový život...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim - Muzeum loutkářských kultur připravilo v rámci letošního Adventu pro své návštěvníky hned několik akcí, které přispějí k navození vánoční...Celý článek »