Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 5 týdnů 2 dny
Heřmanův Městec - Brána do Podsvětí je umělecký projekt kurátorky Susanny Wagner Horvatovičové ve spolupráci s Galerií Bibliothè v Římě, s Galerií...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 9 hodin
Heřmanův Městec - V Galerii Dvojdomek byla otevřena výstava fotografií Jana Adamce. Dokumentující cykly mapují dobu a prezentují určité životní...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 1 den
Heřmanův Městec - V pátek 7. září od 18 hodin začíná bohatý kulturní program v prostorách židovských památek. Pásmo přináší výstavu...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 13 hodin
Heřmanův Městec - V Galerii Dvojdomek probíhá od minulého týdne výstava výtvarných prací amatérských malířů. Prázdninový výlet do těchto míst můžete...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 10 hodin
Heřmanův Městec - Městská organizace pro kulturu otevřela minulý týden novou výstavu "Ondřej Sekora přírodovědcem", která je umístěna v Galerii...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Heřmanův Městec - Až do 18. března můžete v Galerii Dvojdomek navštívit netradiční "Bílou výstavu" Simony Tomáškové Gleissnerové. S její prací i...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Heřmanův Městec - Od tohoto týdne můžete zavítat do Židovského dvojdomku, kde byla ve stejnojmenné galerii otevřena výstava perokreseb, koláží a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 27 týdnů
Heřmanův Městec - V pátek 15. září se v Židovském dvojdomku od 18 hodin koná vernisáž výstavy - Svět, který měl zmizet. Výstava fotografií...Celý článek »