Chrudimské noviny

Dnes: 28°C
Zítra: 25°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 19 týdnů 3 dny
Chrudim - Pátek 29. března je dnem, který utkví v hlavách dvou chrudimských strážníků na dlouhou dobu. Při nástupu na ranní směnu netušili...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – Jak vypadá běžný den v životě strážníků městské police? Rozhodně se nejedná o „zevlování“ v autě nebo pouhé vybírání pokut v centru městě....Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Chrudim - Středa sedmého září byla pro strážníky dnem, kdy nevěděli, kam skočit. Zapomenuté peníze v bankomatu, mrtvola v Revoluční ulici a nakonec...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim - V pondělí 25. dubna měli strážníci městské policie opravdu napilno. Opět se museli potýkat s řádícím bezdomovcem, řešili napadení trojice...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Chrudim - V nočních hodinách ze soboty na neděli provedli policisté ze zdejšího obvodního oddělení spolu se strážníky měststké policie kontrolu...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Víkend je ve znamení Památky zesnulých. Na hrobech zemřelých tak přibudou věnce, květiny a jiné drahé dekorace. Na ty se ovšem chystají...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Chrudim - V sobotu v 8.30 hodin se strážníkům dostala informace o prokopnutých dveřích na zimním stadionu. Byla v nich díra ...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Chrudim - V pátek odpoledne si strážníkům stěžoval anonymní volající, že Na Větrníku parkuje auto na trávě. Jeho majitele si strážníci...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Chrudim - Před polednem byli strážníci upozorněni na polonahého bezdomovce, který se povaloval za Divadlem Karla Pippicha. Hlídka ho upozornila na...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Chrudim - Mezi nejzajímavější případy sobotní služby chrudimských strážníků jistě patřilo půl hodiny před polednem oznámení o třech pytlácích za...Celý článek »