Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Hospodářské noviny - Prodej ej léků na předpis v USA klesl kvůli legalizaci léčebné marihuany. Podle nejnovějších studií se marihuana...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim - Další smažku vyhmátli republikoví policisté. V průběhu banální dopravní kontroly v neděli 13. března se dopravákům zdálo cosi podivného na...Celý článek »
vydáno před 5 let 39 týdnů
Pardubice/Lázně Bohdaneč - Že není radno mít na zahrádce, byť jen tři vzrostlé rostliny konopí, teď už ví i 33letý muž z Bohdanečska. Na místo...Celý článek »
vydáno před 6 let 9 týdnů
Chrudim - Až na jeden rok si může jít posedět do chládku vězeňské cely 25letý muž z Královehradecka, u kterého tady při silniční kontrole...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
iDnes - Pokud by jim mohlo pomoci, konopí by lékaři měli předepisovat i těm nejmenším dětem, nikoliv jen lidem nad 19 let, jak navrhuje ministerstvo...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Pardubice - Kriminálka našla u 22letého mladíka výpěstky konopí. Ze své úrody se příliš dlouho neradoval. Sotva ji zalil, kriminálka mu ji zabavila.Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Přeloučsko – Téměř 800 rostlin konopí bylo kriminalisty zabaveno v nejrozsáhlejší doposud objevené pěstírně na Pardubicku. Pěstitele odhalil zřejmě...Celý článek »