Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 2 roky 44 týdny
Opatovice nad Labem - Elektrárny Opatovice (EOP) od 1. 1. 2017 upravují cenu tepla tak, aby lépe odpovídala nákladům na jeho pořízení a zvýhodňovala...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Opatovice - Zdražení tepla pro domácnosti a další odběratele o 5,5 procenta, které plánuje od 1. ledna 2014 Elektrárna Opatovice...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 dnů
Chrudim – Je to obdobná situace, jako když mobilní operátor nabízí svým dlouholetým klientům telefon zdarma. Opatovická elektrárna věnovala...Celý článek »
vydáno před 3 roky 40 týdnů
Chrudim/Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) zdražují v letošním roce teplo dodávané do chrudimských domácností i v jiných regionech v průměru o...Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Chrudim - V čele radnice bije dobré a laskavé srdce. O tom se teď mohli přesvědčit všichni ti, jimž starosta města Petr Řezníček (SNK-ED) ze své...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Pardubice - Nový primátor města Martin Charvát (ANO 2011) má zájem stát se členem vedení opatovické teplárny (EOP) a chce dohlédnout na to, aby...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim - Výstavba horkovodu v ulicích kolem centra města úspěšně pokračuje a Elektrárna Opatovice (EOP), která za tímto projektem stojí, se...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Opatovice nad Labem - Zdejší elektrárna musí do své ekologizace vložit v příštích dvou letech 2,7 miliardy korun. Bez této masivní investice by totiž...Celý článek »
vydáno před 5 let 38 týdnů
Chrudim - Teplo z opatovického horkovodu, které od 1. ledna zdražilo o pět a půl procenta, významně prodraží provoz většiny městských zařízení....Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Chrudim - Obdobně jako v loňském roce se rozhodl starosta města Petr Řezníček (SNK-ED) věnovat svoji odměnu, kterou dostává jako člen dozorčí...Celý článek »